Přednáška o bezpečnosti na internetu (?)

17. dubna 2015 v 7:00 | Karina |  Deník šílenkyně
Překvapila jsem vás tímto názvem? Nečekali jste, že o něčem takovém budu někdy psát? Také, že nepíši. Vůbec nevím, jak to říct, ale potřebuji to ze sebe dostat. Zkrátka a dobře, tento článek je vlastně o tom, že lze podvést celou školu. Komerce a peníze holt vládnou světu, a naše škola měla smůlu, že se nachytala.

A co tedy jde? Že vlastně vzniklo jedno velké nedorozumnění. Uskutečnilo se včera. Konkrétně kvůli lživému titulku v programu našeho městského kina. To kino za to nemůže, ale lidé, kteří pořádali tuto akci, ano. Nejprve jsme se totiž dozvěděli, že půjdeme na přednášku o internetové bezpečnosti. Moc jsme nechápali, proč to je až v kině, a navíc to stojí šedesát korun (toto číšlo si pro zbytek článku dobře zapamatujte, ale řekli jsme si, že to sneseme, i když jsme samozřejmě takové věci slyšeli už asi stokrát, ale byl oto místo ruštiny, angličtiny a kousku chemie, takže se to hodilo.

Nakonec, těsně před tím kinem, vyšlo najevo, že to není přednáška, ale koncert s přednáškou spojený. Asi to zní divně, ale já už jsem na takové podobné akci jednou byla, také v našem kině, a docela mě to bavilo.Nejen, že tam hráli i pár písní, které si občas i poslechnu (Highway to hell od AC/DC, Smells like teen spirit od Nirvany...) a hráli na elektrické kytary a bicí, ale i když to nebylo moc poučné, docela jsem se zasmála. A když už nic, vystupující měli alespoň charisma Takže jsem asi od tohoto vystoupení očekávala něco podobného. Ale měla jsem pocit, že si to vystoupení snad ani nepřipravovaly. Včera jsem se sice také zasmála, ale na účet těch vystupujících. Five angels.

Ne, nedělám si legraci. Vážně, všichni včetně učitelů jsme si mysleli, že jdeme na přednášku o bezpečnosti na internetu. To, kam míříme skutečně jsme se dozvěděli až v předsálí promítací místnosti, a to jsme si ještě všichni mysleli, že je to fáma (pár lidé zahlédlo plakát této dívčí kapely, ale mysleli jsme si, že je to jen propaganda). Což o to, propaganda to byla, ale trochu jinak.

Asi jsem to měla říct na začátku, ale tímto článkem nemám v úmyslu nějak pošpiňovat tuto kapelu, i když bych měla co vytknout i jejich samotnému vystoupení. Je ale jasné, že to není můj oblíbený styl hudby, takže to raději nechám být. Ony samy za to ani tak moc nemohou. Jde mi spíše o to, že ono to nakonec vůbec přednáškový koncert nebyl.

Co se mi nelíbilo (kromě čekání) jako první věc, bylo, že nejspíš jejich manažer nějak získal mikrofón, a pořád jim do toho jejich vystoupení vstupoval. Samozřejmě, když nezpívaly. Nejprve jsem si myslela, že je chce navést k té přednášce, ale čím děle jsem je poslouchala, tím více jsem si uvědomovala, že celý ten koncert je přeurčen k tomu, aby propagoval tu kapelu. Když už se nám dostalo k odpovědi na to, co si myslí o internetové bezpečnosti, dostalo se tohoto od jedné členky kapely (Necituji, nemám tak výbornou paměť, abych si pamatovala každé její slovo):

"Bezpečnost na internetu...samozřejmě, že tam můžeme narazit na spoustu zlých lidí. Třeba nám se stává, že zapneme internet a vidíme nenávistné zprávy. Kdysi nás mrzelo, že nás lidé takhle kritizují, já jsem kvůli tomu i brečela, ale pak jsem se přes to nějak přenesla."

Takže se vlastně vůbec nevyjádřila k tématu, a z přednášky sešlo. A myslím, že už chápete, jak to myslím s tou propagandou. Protože ten jejich asi- manažer nám sice řekl, že se jich máme na něco zeptat, ale ne o internetové bezpečnosti, ale přímo o nich. To už mi bylo nějaké divné, ale tím to bohužel neskončilo.

Další věc, co mě nemile překvapila, byla, když byly tyto dívky požádany, aby něco řekly anglicky. No, a jedna z nich vlastně předváděla, jak se loučí s fanoušky z Anglie. Nerozuměla jsem jí každé slovo, mám totiž problém s agličtinou člověka, od kterého moc dobře neznám barvu hlasu, ale zakončila to něčím se smyslu, že je máme sledovat na Twitteru. Copak toto je vhodné rozloučení s fanoušky, kteří přišli na váš koncert? A proč nám vlastně řekla, že se s nimi rozloučila takto? A to už nezmiňuji, že onen asi-manažér třikrát během celého koncertu prohlásil, že Five angels mají Facebook. A tím se dostávám k druhé a poslední věci, kterou se přiblížili k nebezpečí internetu.

"Pokud nám někdy budete chtít napsat, naše profily s pravými jmény jsou falešné, takže nás pod nimi nenajdete. Jednou se nám takhle stalo, že nám jedna holčička na autogramiádu přinesla náhrdelník s tím, že jsme jí pobídly, ať ho sežene. Ukradla ho rodičům z ložnice." To byla možná zajímavá informace, ale zase úplně odbočily od tématu, o kterém měly mluvit. A zase k propagandě.

A takto to vlastně probíhalo celou dobu, když nezpívaly. A já se ptám, kam se poděla pravá podstata koncertů? Kromě toho, proč něco takového uspořádali pro školy, a nazvali to tak, aby to učitele zmátlo? Naše škola si prostě nepročetla jména vystupujících (my totiž cohdíme na všechno, co se jmenuje přednáška), takže to dopadlo, jak to dopadlo. A nejsem to jen já, kdo s tím byl nespokojený. Stalo se to tématem číšlo jedna v našem gymnáziu.Napadá mě jen jediné řešení. Přímo ony nebo jejich management chtěl získat nové fanoušky. A ono se jim to vlastně i povedlo, protože skoro všechny děti pod dvanáct let z toho byly nadšené.

Ale mám pocit, že prváci právě získali zákaz přístupu do kina, protože některé naše sarkastické nebo docela hnusné poznámky vážně stály za to. Některé mě dokonce rozesmály, a to sice na úkor toho koncertu, ale když mě se to tak nelíbilo, že jsem se prostě smát musela! Jen nevím, jestli to i vám bude připadat vtipné, ono je někdy prostě nutné slyšet to naživo. Nejpamátnější je asi tato. Jen vám to musím trochu vysvětlit. Totiž, předtím, než začal ten koncert, pokud tak tomu můžu vůbec říkat, bylo celé kino zahaleno do oblaku falešné mlhy.

"Padesát korun jsme zaplatili za tu mlhu, a deset za všechno ostatní." Teď to asi tak nevyznívá, ale v tom kině si to celá naše řada předala tichou poštou a vyprskli jsme smíchy.

A nebo mě také rozesmála věta, kterou si nepředávala celá naše třída, ale měla.

"Všimla sis, že ten druhý přístroj nefunguje? Myslíš si, že má nějakou poruchu?"

Ono to není zase tak vtipné, ale má odpověď, která mě v té chvíli napadla, na to mě osobně rozesmívá. Sice jsem jí neřekla nahlas, ale kdybych to udělala, možná by to přišlo vtipné i někomu jinému. Aby bylo jasno, stály tam čtyři "mlhovače".

"Ne. Já si myslím, že jsou pokažené všechny ostatní. Vždyť oni nás chtějí utopit!"

Ale nejlepší byly stejně hlášky, co se uskutečnily až poté. Opravdu celá třída se začala smát odpovědi naší učitelky z čestiny, na otázku, jak se jí to líbilo.

"Mě se na nic neptejte. Já nic neslyším, nic nevnímám. Seděla jsem přímo pod reproduktorem."

A nějaké pozitivum? Nepsali jsme slíbený test z chemie. Omlouvám se, ale když hudbu tohoto typu nesnesete (respektive, jen zpěv, protože "melodie" byly z reproduktorů puštěné mixážní pulty), a navíc z toho cítíte takovou propagandu, opravdu na tom nedokážu najít nic, co by se mi líbilo .Kromě toho zrušeného testu. Naše vždy taktní a milá paní profesorka to okomentovala také nepříliš mile.

"Pochybuji, že někdo po takovémto...ehm...šoku...má náladu na vzorečky sloučenin soli. Je div, že já sama vůbec něco slyším."

Zvláštní byl také náš rozhovor s ní ohledně mobilů (nedivte se, ona nám opravdu vyká):

"Vy si chcete dát mobil do zásuvky? Teď? Vám se vybil? To jste si na něm hrál při tom koncertě, nebo co?"
"Já jsem si to natáčel, paní profesorko."
"Opravdu?"
"Ne..."
Do rozhovoru vstoupila jiná spolužačka.
"Ale já jo. Abych to mohla používat jako odstrašující příklad."

A hlavní důvod, proč nás asi už nikdy nepustí do kina? To se stalo ještě tam. Jedna naše spolužačka jen tak do ticha zakřičela:

"Hezký playback!"

No, můžu vám s jistotou říct, že na playback nebyla jen hudba, ale asi polovina zpěvu. Jedna z členek to sice okomentovala, že playback ve zpěvu používají, jen když dělají nějaké moc složité taneční kreace, a neudýchaly by to, ale pak se ptám, proč prostě jen nezpívají. Mezi námi, mě se ty pohyby stejně nezdály nějak originální, a jedna spolužačka- tanečnice dokonce říkala, že ony vlastně tančit neumí. Ale druhá zase říkala, že ona by to zazpívala stejně dobře jako ony, takže je naše třída buďto arogantní, nebo máme pravdu.

Hořce jsem zjistila, jak to ve světě komerce chodí. Vydávají se lživé nabídky školám, aby si celebrity získaly fanoušky, a to ještě na sebe na vystoupení musí upozorňovat zářivými oblečky, aby zamaskovaly svůj dost průměrný zpěv i tanec. Považuji to za jedny ze svých nejztracenějších chvil života, a je mi moc líto, že jsme nevěděli dříve, že je to koncert dívek v mém věku, které nemohou o bezpečnosti na internetu mít objektivní a zasvěcené názory, zvláště když s tím nemají ani jedinou neobvyklou zkušenost, protože bych včera nešla do školy. Bolest hlavy jsem si vážně uhnat nepotřebovala.

Člověk by řekl, že mě to odvede od koncertů, ale spíše mě to ještě více demotivovalo k tomu, abych někdy začala poslouchat pop tohoto stylu a přesvědčilo, jak je komerce a propaganda ošklivá a zvrácená. Je ještě spousta věcí, které mě na tomto koncertě štvaly, pokud vám nevadí kritika Five angels, klidně se mě na ně zeptejte soukromě), ale nechci být na svém blogu příliš zaujatá, takže tento článek ukončím.

Nezbývá mi, než se zeptat- co na to říkáte?
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Vanessa Vanessa | 20. dubna 2015 v 21:23 | Reagovat

WaU, tak to mě picněte. Jednou mi jedna holka řekl,  že vypadám jako nějaká ta jejich členka. A já jsem minutu čuměla a pak se zeptala, kdo to Sakra je. Teď už to vím, bohužel :)

2 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 20. dubna 2015 v 22:04 | Reagovat

[1]: Takže tvá reakce asi není moc nadšená, hádám :-)
Nevím, já jsem je viděla naživo, a tebe ne, ale nikdy jsem si tě nepředstavovala tak, jak vypadají ony. Lidé prostě mají sklony přirovnávat. Snad si z toho nic neděláš.
Upřímně, já jsem vlastně zjistila, kdo to je, asi před rokem. Občas si totiž projíždím překlady textů na karaoketexty.cz, a ne vždy svých oblíbených kapel...

3 Opica Opica | Web | 13. května 2015 v 10:01 | Reagovat

No jestli je tomu stále tak, manažera jim dělá tatínek jedné z těch holek. Je to dost arogantní pán, co by kvůli slávě šel přes mrtvoly a tohle by mu bylo podobné, vlastně je to víc smutný než cokoliv...

4 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | E-mail | Web | 13. května 2015 v 10:11 | Reagovat

Viděla jsi Show! od Bohdana Bláhovce?:)

5 Jess Jess | Web | 13. května 2015 v 10:30 | Reagovat

Tak to je opravdu příběh k zasmání. :-D To je šílenost. Škola by si měla akce pečlivěji proklepávat. No, aspoň jste se ulili z písemky. :-D

6 MaddyHarry MaddyHarry | Web | 13. května 2015 v 11:06 | Reagovat

Tak to muselo být peklo. Obdivuji tvou spolužačku za ten výkřik "hezký playback". :D Přál bych si tam být (i když bych toho litoval) abych mohl také říkat nahlas různé hlášky a určitě bych se jich stejně ptal na tu bezpečnost na internetu nebo co to mělo vlastně být. No odstrašující zážitek, ale teď si vaše škola možná už dá pozor aby se to za rok neopakovalo.

7 Maruška H. Maruška H. | E-mail | Web | 13. května 2015 v 11:41 | Reagovat

5angels mi nijak nevadí, neposlouchám je, ale zbytečně je neurážím atp. Příjde mi (a z tohodle příběhu je jasně vidět), že je to jejich vedení/manager bere jen jako věc a snaží se je procpat kamkoliv. Už to ani není o tom, že by uměli zpívat a tak si z radosti udělají skupinu, ale aby z toho měl zakladatel prachy a vymlátil co nejvíc 'slávy' na jakýkoliv s prominutím sra*ce, co se ani nedá poslouchat. Ale hlavně, aby to bylo moderní, byla to písnička 'tucárna' a oblečení měly podle toho 'Co teď frčí v USA'. Takhle je vidím, jen jako umělý projekt. Kdyby si všechny stouply na podium, měly vlastní image, kterou běžně nosí a třeba jen zpívaly s kytarou v ruce, žádný nucený pohyby atp, klidně bych si je i ráda poslechla.

8 Egoped Egoped | E-mail | Web | 13. května 2015 v 11:44 | Reagovat

Budu zase za nespokojeného, ale jinak to nejde! Nejdřív změň barvy textu, pozadí, odkazů a pak si to přečtu, do té doby je to nemožné :)

Dobře, dneska mám dobrou náladu, takže k věci: Vzal bych si z toho to pozitivní. Sice to nebylo vůbec o bezpečnosti na internetu, ale dozvěděla ses, jak se může dělat byznys a zároveň jak se to dělat nemá. Každá zkušenost dobrá! :)

9 Hanyuu Hanyuu | Web | 13. května 2015 v 12:36 | Reagovat

Když ve výsledku za to ty chudinky holky ani nemohou. Ony jen skáčou, jak se jim nadiktuje. Kdo ví, co řekli jim, že to bude. Ani bych se nedivila, kdyby neměly ani tušení, že to má být nějaká přednáška.
Tu skupinu ráda nemám, nikdy jsem neslyšela jedinou jejich písničku a ani o to nestojím, jen si prostě říkám, jestli to nebylo tak divně vymyšlený, že nakonec nikdo pořádně nevěděl, co je teda účelem té akce.

10 Rinna_hrhkatemiddleton Rinna_hrhkatemiddleton | Web | 13. května 2015 v 12:55 | Reagovat

Tak tenhle koncert ti opravdu nezávidím... Nedivím se, že tvrdili, že to bude přednáška, vždyť kdo by na to jinak šel? To jak jsi zmínila, že mluvila jedna z nich anglicky mi připomnělo, že jsem kdysi měla to "štěstí" a slyšela jejich anglickou písničku o Justinu Bieberovi...No řeknu k tomu jen, už nikdy více! Pevně doufám, že zlepšily alespoň svou angličtinu nebo témata svých písní...
:D

11 AB AB | E-mail | Web | 13. května 2015 v 13:19 | Reagovat

Jediný, co mě k tomu napadá, je velký blikající DAFUQ??? :D Nepříjemně mi to sice připomnělo naše nepovinně-povinné školní akce, ale ty byly oproti tomuhle asi slabej odvar :D
Ale tak aspoň máš co probírat v hospodě u píva, no ne?:-)

12 Anior Anior | 13. května 2015 v 13:43 | Reagovat

IRGUCERUEEIUHNGCIUGIUŘGI?

To jako vážně? Propagace někoho, kdo vlastně neví, jak si získat publikum? Podle mě nejste arogantní, vy tu pravdu máte. Asi-manažer podle vyprávění vypadá jako někdo, kdo se zajímá sám o sebe a o to, kolik peněz na tom vydělá. :-/ Být bych tam nechtěla, asi bych se zbláznila. Mám trochu přehnaný hudební sluch, takže pokud nezpívaly dobře, asi bych je v tu chvíli dokázala zabít. XD Ani už mi nepovídej o té choreografii... Musela to být hrůza...

13 Viktorka :') Viktorka :') | E-mail | Web | 13. května 2015 v 13:51 | Reagovat

Jejda, jak byly staré? Nevím jak si to mám představit...:-D

14 Wic Wic | Web | 13. května 2015 v 14:34 | Reagovat

OMG...opravdu pěkný článek :)
Tak to je opravdu celkem síla...kdyby mě někdo dostal na takovouhle ,,nepovinou´´ akci, tak bych asi hledala nejbližší únikovou cestu :D

15 Illumináti Illumináti | Web | 13. května 2015 v 14:40 | Reagovat

such přednáška
                   wow
    much koncert
                    so hate
        very 5angels

16 Terka Terka | E-mail | Web | 13. května 2015 v 15:10 | Reagovat

Doufám, že už si teď dá vaše škola pozor na to, jakou akci domlouvá. :) Kdybych měla jít na jejich koncert, jdu za školu, vyskočím oknem... udělala bych cokoli, abych je nemusela poslouchat. :D

P. S. Gratuluji k uveřejnění na titulní straně blogu. :)

17 Nekra Nekra | Web | 13. května 2015 v 15:37 | Reagovat

Ani se nedivím, že tě to štve a znechucuje. Myslím si, že by mne to znechutilo taky. To je přeci nehorázný podvod, když tam nebyla ta přednáška!
Myslím, že by si zasloužily, aby se povědomí o tom podvodu rozšířilo a už jim tam nikdo nepřišel - trapný a hnusný způsob, jak získat návštěvnost >:(.
To je nové, takhle hnusácký podvod? Jen že s tím naštěstí nemám osobní zkušenost.

Jo a připadá mi, že v anketě máš jenom nějaký modernější druhy hudby(což není dostačující). Chybí tam přinejmenším folk, country a trampský písničky.

18 Poppy Poppy | Web | 13. května 2015 v 17:19 | Reagovat

To mi připomíná, jak jsme jednou na takovou "přednášku" šli i my :D Původně to mělo být cosi na téma rakovina a vyklubal se z toho pornografický film :D

19 Šklíba Šklíba | E-mail | Web | 13. května 2015 v 18:22 | Reagovat

Pff :D Tos mi připomněla naši akcičku ze školy. Šli jsme na muzikál Andílci za školou, učitelky si mysleli že to bude fakt normální muzikál ale vyklubala se z toho propaganda nějakýho holčičího popíku a k tomu muzikálu se nakonec ani nedostalo :DD. Holčiny jeli nonstop na blayback a ani se to moc nesnažily zakrýt. Pochybuji že 11 žába by dokázala vyzpívat Vondráčkovou a podobný ženský s tím svým upištěným hláskem. S těmi hláškami jste to měli slušně zabitý,tleskám tvý spolužačce :DD.

20 Skřítek z dolu Skřítek z dolu | E-mail | Web | 13. května 2015 v 18:47 | Reagovat

Proto se školou nikam moc nechodím :) ale jinak zajímavý článek skupinu nemám ráda ...děti by měli mít normální dětství a ne bejt Barbie a ..kur..... :)

21 necroparanoia necroparanoia | E-mail | Web | 13. května 2015 v 19:17 | Reagovat

Zaplať pánbůh, že my na takový akce nechodíme, jediná akce na který jsme byli, byla přednáška o zachráněných židech za druhý světový. Tohle bych asi psychicky nedala, diazepam a paralen nutností.

22 Loretten Loretten | Web | 13. května 2015 v 19:35 | Reagovat

Ten manažer je schodou náhod i otec te hlavni blond hvězdičky. :D Najdi si na streamu hudební masakry a dozvis se víc :D

23 Elli Tiraffe Elli Tiraffe | Web | 13. května 2015 v 19:36 | Reagovat

[18]: Tak z toho nemůžu. :D

24 veronicaveronikou veronicaveronikou | Web | 13. května 2015 v 19:36 | Reagovat

"Mě se na nic neptejte. Já nic neslyším, nic nevnímám. Seděla jsem přímo pod reproduktorem." tohle mě zabilo :-D

25 Elli Tiraffe Elli Tiraffe | Web | 13. května 2015 v 19:36 | Reagovat

Výborný a zajímavý článek! Jinak, tleskám spolužačce.

26 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 13. května 2015 v 20:41 | Reagovat

To zní jako docela velký fiasko. No mám podobný hudební vkus jako ty, takže bych asi taky trpěla, ale to je vedlejší. Obecně duch celé této události je dost podrazáckej a to se mi značně nelíbí. Mimochodem pan "manažer" je tatínek Nikol z této skupiny a viděla jsem o nich (i o něm) dokument a musím říct - k pláči. No .. aspoň o zkušenost víc a máš to za sebou..

27 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 13. května 2015 v 21:26 | Reagovat

Fuj, o Five Angels sem poprvý slyšela po shlédnutí filmu Show! Je to magořina, něco totálně ulítlýho. Odpornej tatík vydělává prachy na svojí dcerce a kamarádkách, načež to skrývá za to, že to sice je business, ale holky to baví a dělaj to rády. Nevěřila jsem tomu, že je to skutečný, myslela jsem, že je to nahraný. Neni. A chudinky holky s jejich vymytýma mozkama. Bylo mi z toho blivno.
Prachy, prahy, prachy a eště vám do toho zatáhnou školu. No, potěš koště. Měli jste na iniciativního tatínka- manažera hodit dlažební kostku. Nebo něco. Cokoliv.

28 Wnaty Wnaty | Web | 13. května 2015 v 22:20 | Reagovat

Five Angels opravdu ráda nemám a upřímně Tě lituji. No alespoň tomu testu jste se  zbavili.. i když by možná bylo lepší podstoupit to. Příšerná zkušenost, doufám že mě nepostihne něco podobného :-D!

29 Hann. Hann. | Web | 13. května 2015 v 22:25 | Reagovat

Asi před dvěma roky jsme byly na přednášce o 5 Angels. No, taky nikdo nevěděl na co se jde a taky jsme pak všichni nadávali. Bylo to v rámci nějakých dnů nebo co.. jako, ve výsledku mi jich bylo líto. Pokud to všechno, co tam bylo natočeno je pravda, tak otec jedné z nich jim dělá manažera. Vlastně nepracuje nijak jinak, než že jim domlouvá koncerty a schůzky, hlídá co jedí, jestli cvičí, jestli netloustnou, jestli tancujou, jestli cvičí..totální magořina.

Nicméně mě to kurňa štvalo!! :D

30 Kosma Kosma | Web | 13. května 2015 v 22:46 | Reagovat

Kde to žiješ? Zní to jako dost zapadákov - jinde snad toto není možný! Rodiče by si měli stěžovat na schůzkách! :-) A škola si snad příště prověří, na co děti posílá - se divím, že někdo z učitelů neudělal v tom kině špektál! A nenapsal někam stížnost! :-)

31 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 13. května 2015 v 23:06 | Reagovat

[18]: No do háje :D To asi učitelé nebyli moc nadšení :D
Teď vážně - ony ty 5Angels pořád existují? Pamatuju, když poprvý vystoupily v televizi - jako smráďata. Ok, nazývat děti smráďaty není nejvohdnější, ale co už. Hádám, že je pohromadě (jestli jde pořád o jednu a tu samou sestavu, fakt netuším) drží tatík manažer a jeho touha po penězích.

32 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 14. května 2015 v 7:16 | Reagovat

[3]: To jsem také zjistila, ale až po dopsání tohoto článku. On rozpracoval nějaký krátkodobý projekt, a kvůli němu natlačil svou tehdy asi osmiletou dceru do showbyznisu...

[4]: Co to je, prosím?

[5]: Upřímně, tisíckrát raději bych psala tu písemku. Ale ano, je to šílenost...

[6]: No, my (spíše učitelé) se ptali, jenže odpovědi se nám nedostávalo. Jinak, věřím ti. A tu spolužačku svým způsobem také obdivuji.

[7]: No, mě osobně se nelíbí jejich hlasy, takže bych je neposlouchala ani tak, ale kdyby dělaly to, co jsi popsala, už by to byla úplně jiná kapela. Já prostě mám odpor k něčemu, co vzniklo instantně a komerčně. Ale děkuji za názor.

[8]: No...omlouvám se, já jsem s tímto designem byla spokojená...ale neboj, brzy ho stejně vyměním, akorát to nebude dnes ani zítra.
Jinak, to jsem věděla i předtím, jen jsem se v tom utvrdila.

[9]: Ne, ony to věděly, protože když jim jejich manažér řekl, ať nám poví něco o bezpečnosti, netvářily se překvapeně. Ale jinak zajímavá úvaha.

[10]: To jsme si také říkali. Myslím, to o tom, kdo by tam pak šel. Jinak, angličtinu možná, ale téma písní rozhodně ne. "Dance all day, dance all night..."

[11]: Sice pivo nepiji, ale v podstatě máš pravdu :-)

[12]: Já jsem hodně náročná posluchačka, a troufám si říct, že je málo skladeb, které snesu, takže vím, jak by ses asi cítila. Jinak, naprosto souhlasím.

[13]: Čtrnáct až šestnáct let, takže stejně staré nebo ještě mladší než já...

[14]: To jsem chtěla také. Ale bála jsem se, že se mě zeptají, kam jdu (oni totiž jakoby...napomínali každého fanouška, který něco nedělal podle jejich představ).

[16]: Děkuji, ale raději bych na titulce nebyla. Vážně, lepší článek vybrat nemohli...

Jinak, za školu jsem jít nemohla, protože jsem se to dozvěděla až v tom kině, a uvnitř té místnosti nejsou okna. A utéct před záchod mi připadalo pitomé :-)

[17]: Je to komerční hnus. A asi jsme to měli šířit. Ale zase si říkám, proč si přidělávat na potíže.

Za tu anketu se moc omlouvám, dělala jsem to docela dávno, a nějak jsem na to zapomněla. Tak prostě hlasuj pro to, co je ti z možností nejpříjemnější.

[18]: Uhm...a vás tam učitelé nechali? :-)

[19]: Takže jsi zažila něco podobného... Ale s tím playbackem mě to dostalo. Proč takovou akci, sakra, pořádají, když to hlasově nezvládnou?

[20]: Přesně tak. To je stejné, jako malé holčičky posílat na módní přehlídky.

[21]: Já jsem bohužel ani jedno neměla, a trvalo mi asi dva dny, než jsem se z toho psychicky úplně dostala, a přestala mě bolet hlava...

[22]: To už jsem zjistila, bohužel...

[24]: Mě také :-)

[25]: Děkuji moc...

[26]: Přesně tak. Je to sprostý podvod. Jinak, to o tom manažérovi už vím...

[27]: Díky za doporučení, ale dlažební kostky máme před kinem, a nikomu se pro ně nechtělo jít :-) Ale jinak souhlasím.

[28]: Já bych raději psala ten test, popravdě. Ale děkuji za komentář, a vyhni se všem školním akcím :-)

[29]:

33 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 14. května 2015 v 7:21 | Reagovat

[29]: Myslím, že to, co její otec dělá, je svým způsobem týrání. Jinak, také ti nezávidím...

[30]: Jo. A ještě bys měla vědět, že 5angels ÚDAJNĚ vystupují v největším londýnském koncertovém sále, a...pozor...v hale v Berlíne :-) Alespoň se tím hrozně chlubily...
Jinak, raději to necháváme být. Nechceme kvůli nim zbytečné komplikace.

[31]: Ano, přesně to je drží pohromadě. ale pokud chceš znát můj názor, do několika let se rozpadnou.

Všem vám moc děkuji za komentáře!

34 Opica Opica | Web | 14. května 2015 v 12:17 | Reagovat

[4]: Snad mě Bloud nezastřelí, ale Show! je právě dokument o 5angels, který ukazuje přesně "jak to chodí". Nejde o nějaký písničky nebo něco, právě je tam ukázaná práce managera, lezení do zadnice hvězdám a že ty holky vážně za moc nemůžou. Chápu, že už jich musíš mít plné zuby, ale rozhodně na to koukni, je to online tu --> http://www.ceskatelevize.cz/porady/10396468675-show/

35 Nosferatu Psiren, NEblahé paměti Nosferatu Psiren, NEblahé paměti | E-mail | Web | 14. května 2015 v 12:37 | Reagovat

V životě jsem od nich nic neslyšela a asi to tak i zůstane, přece jen ve skoro 23 poslouchat holčičí skupinku by bylo moc :D
Být tebou, byla bych VELICE naštvaná, důrazně protestovala a dožadovala se vysvětlení, proč byla akce nazvána jako přednáška, když se jednalo o koncert a člověk se bezpečnosti na internetu nedozvěděl ani žbl. A vstupné chtěla zpět :D

36 Terka Terka | E-mail | Web | 14. května 2015 v 13:12 | Reagovat

[32]: No... ten článek jsem navrhla já... :D Říkala jsem si, že by mohlo být fajn, kdyby se o něm dozvědělo víc lidí. :) A ještě jsem navrhla jeden tvůj článek, i když si teď nevzpomenu který a vážně netuším, kdy se na hlavní straně objeví...

Jo, to chápu... :)

37 Viktorka :') Viktorka :') | E-mail | Web | 14. května 2015 v 13:31 | Reagovat

[32]: Děláš si srandu? Myslela jsem že jsou mnohem mladší :O Chudinky :P

38 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 14. května 2015 v 13:50 | Reagovat

[34]: Až budu mít čas a náladu, určitě se podívám, děkuji za doporučení. Já vím, že ony za nic nemohou, ale stejně mi jako lidé, alespoň podle vystupování na veřejnosti, nejsou sympatické.

[35]: No, znám lidi ve tvém věku, kteří to dělají, ale dobře ti rozumím.
Svým způsobem, ale asi někde na web nebo tak napsali seznam účinkujících, a tím by se mohli ohánět. Jenže i kdyby se tam někdo podíval, přinejhorším by mu bylo divné, proč je jich na jednu přednášky tolik, pokud nezná jména členek "kapely"...

[36]: Tak to...moc děkuji!

[37]: Ale vypadají starší. Chudinky to jsou, to je pravda...

39 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | E-mail | Web | 14. května 2015 v 16:15 | Reagovat

[34]: Nemám nabito, ani důvod střílet :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama