Únor 2016

Polibek vypůjčeného času - kapitola II.

29. února 2016 v 20:11 | Karin |  Polibek vypůjčeného času
Tak, jsem zde s další kapitolou. Řeknu to takto - takováto věc vznikne, když se ztratíte v Beskydech a zpíváte si u toho Maybe I, maybe you od Scorpions. Původně se ten příběh totiž měl vyvíjet úplně jinak. No, tak snad se vám tato verze bude líbit.
Mám pro vás jednu otázku - se kterou z postav nejvíce sympatizujete? Proč? A co si myslíte o těch ostatních?

Oko bouře - kapitola XX.

26. února 2016 v 15:50 | Karin |  Oko bouře
K této kapitole vlastně ani nemám moc co říct. Především jsem vám chtěla ukázat, s jakým největším problémem se ve svém životě potýká Gill a také trochu představit, co všechno si já představuji pod pojmem láska, tak snad se vám to bude líbit.

Kapitola XX.
Cítit lásku

Večerní vítr - část II.

17. února 2016 v 21:39 | Karin |  Večerní vítr
Tato kapitola bude trochu jiná než ta minulá, ale potřebovala jsem to trochu rozjet, tak snad se vám to bude líbit. Stále netuším, o čem přesně to bude, takže je to psáno v podstatě tak, jak mi to přišlo na prsty, ale jestli se mi to podaří vést tímto směrem, mohl by z toho být psychologický příběh zaměřený na mezilidské vztahy s kapkou politiky a dobrodružství. Ale opravdu ještě nevím. Každopádně, mám pro vás pár otázek - čekali jste od hlavní hrdinky něco takového? A připadá vám reakce hrdiny uvěřitelná (v tomto ohledu je příšerné, že je to z -ich formy, protože jeho pocity jsou jiné, než si myslí, ale myslím tu otázku tak, jestli si myslíte, že by někdo mohl myslet, že toto cítí)?
P.S.: V nejbližších dnech už pro to vytvořím rubriku, jelikož jsem to právě začala považovat za povídku, ale teď musím jít kvůli škole spát, takže to zatím zůstane zde.

Fantazie nebo inspirace?

15. února 2016 v 16:36 | Karin |  Zbytečnosti
Slíbila jsem vám názorový článek, za což se toto asi považovat nedá, ale budiž. V mém životě se teď udála docela podstatná změna a nějak se z toho nemůžu dostat, ale důležité je, že od té doby už netrpím tak hlubokými depresemi, takže by články měly být častěji. Nic ale neslibuji, jelikož můj počítač nesdílí stejný názor a jede jen taktak. Ale to není důležité. Téma tohoto jsem vlastně prozradila v nadpisu - je hlavním předpokladem pro to vymyslet nějaké dílo spíše umělcova (nebo "umělcova") fantazie nebo inspirace, která se mu dostane?

Woman

6. února 2016 v 18:07 | Karin |  Hudební projekt
Omlouvám se, že vycházejí dva tyto články po sobě, a to ještě od stejného interpreta, ale o této písni už jsem chtěla napsat hodně, hodně dlouho. Takže, jmenuje se Woman a je opět od Scorpions. Hlavní důvod, proč jsem stále váhala nad tím, to sepsat, je ten, že jsem si dobře vědoma toho, že je jen málo lidí, pro které bude mít ta skladba tak silný význam jako pro mě, natož aby se většině lidí líbila. Ale nějak se mi nechce dělat nic jiného, tak je to zde.