Červenec 2016

Já a má milá Múza - část IV.

31. července 2016 v 21:23 | Karin |  Já a má Múza
Neboli Pro pár dolarů navíc.
ak, jsem zde po dlouhé době s dalším dílem Mé milé Múzy. Obě dnešní části se vztahují k Silnější než krev, ta první je asi spíše pro čtenáře, vysvětluje to, že jsem v podstatě úplně omylem přišla na to s tou zdí. Můžete zde vidět ten náčrt, ale nic z něj nevyčtete. Druhá je asi více pro všechny a vztahuje se k ní ta písnička. Dala jsem ji sem, abych ukázala, že já vážně nechápu, jak jsem mohla hned na první poslech tak dobře pochytit text, protože tomu není zase tak dobře rozumět. Vypráví to celý příběh, jak jsem Silnější než krev vymyslela, vynechala jsem jen věci, které se vztahovaly pouze k minulé verzi.

Silnější než krev - kapitola XVIII.

31. července 2016 v 21:14 | Karin |  Silnější než krev
Tato kapitola je trochu, dalo by se říct, klidnější, ale já přesto doufám, že se vám bude líbit. Mimochodem, co si myslíte, že vůdce Annii řekl?

Polibek vypůjčeného času - kapitola IV.

12. července 2016 v 18:29 | Karin |  Polibek vypůjčeného času
Tak, jsem zde s další kapitolou této povídky. Vím, že bych měla pracovat na jiných, ale prostě jsem měla náladu na tuto. Vtipné ale je, jak jsem k tomu došla - mamka si hrála s mými vlasy a upletla mi dva copy. Než se rozpadly, hrozně jsem si v nich připomínala Aghatiu. Ano, i účes mě může přimět k napsání kapitoly. Podrobněji to asi dám do Mé milé Múzy, až se mi bude chtít sepisovat.

Tak či tak, doufám, že se vám to bude líbit! Budu moc ráda za každý upřímný názor.

Silnější než krev - kapitola XVII.

6. července 2016 v 7:00 | Karin |  Silnější než krev
Abych řekla pravdu, s touto kapitolou si moc nejsem jistá, takže budu ráda za každý upřímný názor. Tak či tak, konečně je to taková romantická kapitola v pravém slova smyslu (i když si to ti dva slušně kazí), tak snad se vám to bude líbit.
Co se týče té básně, ano, je to má tvorba, ale je takové trochu jiné, než většina mých veršů. Nedokážu přesně říct, v čem, ale docela se mi to hodí k postavě, která to psala, takže jsem ráda.

Když jsi vstoupila do mého života...

4. července 2016 v 11:16 | Karin |  Deník šílenkyně
Zdravím po dlouhé době u normálního článku. Omlouvám se za svou neaktivitu (ono to vypadá, že nějaká je, ale všechno, co jsem v posledních asi dvou měsících zveřejnila, jsem buďto přetáhla z Wattpadu, nebo měla sepsané dávno předtím), pokusím se alespoň trochu zlepšit. Co se týče tohoto článku, název pochopíte později, ale je to celé o mém životě po depresi. Možná převracíte oči, proč se v tom stále piplám, ale tady tímto bych vlastně chtěla vysvětlit, proč to nikdy nesmíte vzdát.