Srpen 2016

Silnější než krev - kapitola XXII.

30. srpna 2016 v 14:41 | Karin |  Silnější než krev

Dvacet dva, to je krásné číslo. Ne, vážně nejsem posedlá numerologií ani jsem se nezbláznila úplně, jen jsem prostě nadšená, že už je těch kapitol tolik.
Co se týče děje, troufám si říct, že se zde stalo docela dost zvratů. A asi jsem vám dala novou příležitost, abyste na jednu z postav byli naštvaní. Tak či tak, doufám, že se vám to bude líbit.
Mysleli jste si, že to Legiar udělá? A že zvládne takto žít? A co Annie? Kam si myslíte, že dojde? A myslíte si, že ji bude někdy vůbec odpuštěno?

Láska z internetu

28. srpna 2016 v 19:21 | Karin |  Parodické a jiné směšné příběhy
Ano, umím ještě psát i normální články, ale toto je další parodie. Ale nebojte, brzy plánuji i něco deníčkového. Akorát na to prostě nemám náladu.

Jednoduše jsem musela napsat i nějaký hrozně originální a oduševnělý typický texting. Aby bylo jasno, úplně textingy neodsuzuji, ale valná většina vypadá přesně takto, ale jejich autoři to bohužel myslí vážně. Tak se ponořte do tohoto napínavého a jistě zcela originálního příběhu!

P.S.: Poznámky autorky v závorkách nejsou to, co si myslím já, je to jen proto, aby to více vypadalo jako typické textingy. Jen tak pro jistotu.

Silnější než krev - kapitola XXI.

20. srpna 2016 v 12:26 | Karin |  Silnější než krev
Co dodat? Na psaní je prostě moc horko, a když píšete o sněhu, je to i docela vtipné. Ale i tak jsem to nějak zvládla. Snad i tak, aby se vám to líbilo.
A čas na otázky - co byste udělali na Legiarově místě? A jedna poněkud zvláštní, ale dost by mě to zajímalo - myslíte si, že celý ten příběh skončí dobře, nebo špatně?

Stěhujeme se!

18. srpna 2016 v 20:59 | Karin |  Parodické a jiné směšné příběhy
Klid, já ne, je to jen další parodie...

Název mluví za vše. Jednoduše už mě rozčilují příběhy, kde se někdo má přestěhovat, a dělá z toho konec světa, a pak najednou zjistí, jak hrozně se mu na novém místě líbí... No, myslím, že to znáte.

Tentokrát nám příběh narušují samotné postavy, ale nehádají se mezi sebou, jak mají ve zvyku, ale rovnou s autorkou.
Mimochodem, chtěla jsem se zeptat, jestli se vám více líbí ta forma parodií, kde do příběhu někdo vstupuje se svými poznámkami, nebo parodie bez toho. Ptám se, abych věděla, v čem raději pokračovat. Jestli se nepletu, mám teď na blogu jednu takovou a tři takové, a nevím, co je lepší.

Sanitarium

16. srpna 2016 v 12:11 | Karin |  Hudební rozplývání
Neboli Welcome home, chcete-li, ale vzhledem k okolnostem je to spíše sarkastický název. Každopádně, když se podíváte na nadpis, docela snadno si vyvodíte, o čem píseň, o které chci dnes psát, je. Ano, sanatoriem je v tomto případě myšlena psychiatrická léčebna. Možná si říkáte, že píseň na toto téma bude dost drsná, a vlastně je to i pravda, ale je od Metallicy, takže je to snad pochopitelné.

Velký závod

13. srpna 2016 v 9:19 | Karin |  Parodické a jiné směšné příběhy
Jsem zde po delší době s další parodií. A o čem vlastně tentokrát bude? No, o koních. Totiž, miluji koně a vždy jsem o nich chtěla něco číst. Jenomže valná většina příběhů i knih vypadají spíše jako špatný vtip, i když jsou myšleny vážně, tak proč na ně nenapsat parodii?
Nebude chybět klasická zápletka se závodem ani rádoby romantika! Tak se ponořte do tohoto zcela originálního příběhu a fanděte naší Cindy Sue!
Tentokrát se nám ovšem do povídky nedopatřením vkradl jeden čtenář, který ji neustále narušuje svými hloupými poznámkami tento skvost.

Silnější než krev - kapitola XX.

10. srpna 2016 v 12:39 | Karin |  Silnější než krev
Kdyby tato povídka slavila narozeniny, právě by měla kulatiny. Snad ji nebudete ten obrovský čokoládový dort (vždy jsem chtěla dostat opravdu obrovský čokoládový dort) předávat s křečovitým úsměvem, ale s nadšením. Ano, autorce očividně přeskočilo.
Jinými slovy, snad se vám to bude líbit. Sice je to trochu kratší, ale myslím, že je to lepší, než kdybych tam cpala vatu. Jak se vám zatím zamlouvá Legiar? Jak si myslíte, že to s ním dopadne?
Jestli chcete malou zajímavost, tak v minulé verzi byla Laia kůň a patřila Asmentelovi. Ale to jméno jsem chtěla v této povídce nechat, mám s jeho vymýšlením svázanou takovou milou vzpomínku.

Amazing

9. srpna 2016 v 17:21 | Karin |  Hudební rozplývání
Tak, rozhodla jsem se po delší době zase přispět s nějakou písní, a po dlouhém váhání se rozhodla pro Aerosmith. Vysvětlím to raději hned na začátku - kdysi jsem Aerosmith zbožňovala, a to naprosto. Časem mé nadšení trochu opadlo, ale toto je jedna z mála písniček, které se mi od nich opravdu stále moc líbí. Amazing.

Polibek vypůjčeného času - kapitola V.

6. srpna 2016 v 9:08 | Karin |  Polibek vypůjčeného času
Tak, jsem zde i s kapitolami této povídky. Upřímně, je dost zajímavé se vrtat v Morganově psychice, protože jsem snad nikdy nepsala za postavu, která je tak moc jako já. Je to pro mě jakási cesta do mé vlastní duše a mám dojem, že zrovna v této kapitole se to i trochu odráží.
No, snad se vám to bude líbit!

SNK - kapitola XIX.

4. srpna 2016 v 7:00 | Karin |  Silnější než krev
Tak, jsem zde s další kapitolou. Snad se vám bude líbit, opravdu mě potěší každý upřímný názor. Jakou si mimochodem myslíte, že tam sehraje roli Legiar?
P.S.: Omlouvám se za tu zkratku, je to kvůli problémům se zveřejňováním, jinak to nešlo.