Září 2016

Silnější než krev - kapitola XXV.

30. září 2016 v 16:15 | Karin |  Silnější než krev
Tak, je zde další kapitola, když jsem vám ji slíbila. Právě jsem udělala něco, co jste asi nečekali, že bych vážně provedla, ale snad jsem to sepsala důvěryhodně.
Jak si zcela jistě všimnete, přibyly nám nové postavy. Nejsou ani zdaleka hlavní, ale svou menší roli v příběhu ještě mít budou. Co na ně zatím říkáte? Jinak, Suezie není pojmenována po Suezském průplavu, až pozdě mi došlo, že to tak zní. Původně to měla být Suzie, ale překlepla jsem se, a toto mi znělo lépe. Zato jméno Jamiel se mně osobně neskutečně líbí.

Polibek vypůjčeného času - kapitola VII.

28. září 2016 v 16:14 | Karin |  Polibek vypůjčeného času
Tato kapitola je taková zvláštní, ale docela zlomová. Je dost o Irinie. Mimochodem, myslíte si, že udělala to, co si Aghatia myslí? No, snad se vám to bude líbit.


Silnější než krev - kapitola XXIV.

26. září 2016 v 15:24 | Karin |  Silnější než krev
K této kapitole nemám moc slov. Jen, že už to směřuje k části, na kterou asi všichni čekají. Tak si to užijte!


Trocha o ničem

24. září 2016 v 17:27 | Karin |  Deník šílenkyně
Zdravím. Po delší době jsem tady zase s takovým tím nesouvislým deníčkovým článekm. Už bych měla napsat něco, co má pointu, ale momentálně jsem tak vystresovaná ze školy, že to prostě nejde. K té škole budu hned mluvit, každopádně, chci se zeptat - nevadí vám takové články? Nic jiného než toto a kapitoly už mi nějak nejde. Snad se to časem zlepší, ale teď je to prostě tak.

Silnější než krev - kapitola XXIII.

20. září 2016 v 19:18 | Karin |  Silnější než krev
Moc, moc, moc se omlouvám. Teprve teď jsem zjistila, že tím, jak to přetahuji z Wattpadu, jsem si spletla číslovky a místo kapitol XX., XXI., XXII. jsem vydala X.,XI.,XII. Teď už by to ale mělo být v pořádku, když tak si ty kapitoly dočtěte zpětně, už jsou tu ty, které být mají. A já jsem si říkala, že to zveřejňuji nějak pomalu. A ano, budou i normální články, ale mám teď problémy s časem kvůli škole a jsem ráda, že stihám jakž takž alespoň psaní povídek (kapitola za týden) a recenzování, na články vážně čas nemám, a jsem absolutně vyšťavená, takže ani chuť.
Každopádně, jestli chcete malou zajímavost, tak sněžná slepost je oficiální pojem a mohou za to UV paprsky. Sněžná proto, že k ní většinou dochází v horách, kde sníh tyto už tak ostré paprsky ještě odráží (je bílý, tak proto.). Vycházela jsem hlavně z vlastního zážitku s velmi silnou alergií, kdy jsem na tom nebyla o moc lépe než ona postava, jen jsem mohla proležet celý den v posteli, na rozdíl od ní.
A jako vždy mám pár otázek, tentokrát trochu více než obvykle - myslíte si, že se Legiar rozhodl správně? Co ho to podle vás bude stát? Bude moci pokračovat ve své práci? Jak se bude vyvíjet vztah Annie a Asmentela a Tiarila? Myslíte si, že bylo správné, aby Asmentel viděl ta slova? Přežije to Annie? V jakém smyslu si myslíte, že o ní lovci prohlásili, že je vražedkyně?

Oko bouře - kapitola XXII.

14. září 2016 v 7:00 | Karin |  Oko bouře
A konečně slíbená kapitola! Ano, je to zase jedna z těch, kde postavy poměrně umírají, ale zase vám můžu slíbit, že je to jednak poslední toho druhu, a jednak už se brzy dozvíte důvod toho, proč své postavy tak vraždím. No, ale není to jen o tom, takže se vám to snad bude líbit.

Teprve teď mi došlo, že jsem do přehledu nedala tu stařenku. Ale snad si na to ještě pamatujete. Když se s Allyne skrývali v jejím domě, tato paní mu řekla, že Allyne nesmí ublížit, i když ona raní jeho.

Kapitola XXII.
Horká krev


Oko bouře - Shrnutí II.

13. září 2016 v 15:00 | Karin
Pokračování.

Oko bouře - Shrnutí

12. září 2016 v 0:16 | Karin |  Oko bouře
Překvapení? Upřímně, já také. Ale pokud bych to neudělala dnes, neudělala už bych to nikdy. A co jsem vlastně udělala? Opsala další kapitolu. No, opsala. Spíše napsala úplně znovu, protože, ačkoli jsem si to nemyslela, dost jsem v psaní pokročila a většina scén už se mi nelíbila. No, ale několika z vás a hlavně sama sobě jsem slíbila přehled, který vám snad trochu připomene minulý děj, abyste to nemuseli číst celé od začátku. Nedokážu sem dát asi úplně všechno, ale vypíši největší dějové mezníky. Kdybych na něco zapomněla, klidně se pak doptávejte v komentářích.
Aby se v tom lépe orientovalo, místa, časy, jména postav, když se v příběhu poprvé objeví, a také názvy kapitol, uvedu tučným. Pravá jména budu psát modře.

Polibek vypůjčeného času - kapitola VI.

5. září 2016 v 18:00 | Karin |  Polibek vypůjčeného času
No, snad si tuto kapitolu užijete! Je poměrně zvláštní, hlavně kvůli těm bylinkám (no, ale s jeho povahou se něco takového stát dříve nebo později muselo), ale já přesto doufám, že se vám bude líbit.

Nejlegračnější přeslechy II.

4. září 2016 v 10:57 | Karin |  Hudební rozplývání
No, povedlo se mi snad sesbírat dost materiálu, takže mě napadlo, že bych sem mohla dát další desítku. Někdy si říkám, jestli jsou mé uši vůbec v pořádku.