Prosinec 2016

Vánoční světla

24. prosince 2016 v 11:14 | Karin |  Deník šílenkyně
Dostala jsem vánoční úkol ze sebe v podstatě udělat postavu. Mohla jsem tomu dát lepší příběh, ale nakonec jen popisuji své vánoční ráno tak, abych toho o sobě co nejvíce prozradila. Není to úplně autentické, třeba ten dárek jsem kupovala včera, ale v podstatě jsem si moc věcí nedomýšlela.


Oko bouře - bonusovka

24. prosince 2016 v 9:33 | Karin |  Oko bouře
Slíbila jsem vám ta pravidla, tak je tady máte. Vlastně, pokud vás to nezajímá, nemusíte to ani číst, není to pro příběh bezpodmínečně nutné a některá z těch pravidel tam už jsou nebo budou dokonce zopakována, ale toto jsou vlastně věci, které si Jezdci z temnoty sepsali na začátku a jdou na tom krásně vidět dvě věci - jak moc se od těch pravidel odchýlili a vlastně občas dělají pravý opak, a jak moc jejich "filozofii" nepochopily ty skupiny, které se je snaží napodobovat. Mimochodem, jestlipak přijdete na to, jaký problém ta pravidla obecně mají a proč vlastně v praxi nefungují? Má to vlastně poměrně jednoduchý důvod.

Oko bouře - kapitola XXV.

23. prosince 2016 v 23:12 | Karin |  Oko bouře
Ano, jsem tady s další kapitolou (a musím brzy přidat ty pohlednice), tentokrát točící se spíše okolo Jezdců, ale hodně ovlivní jak pokračování, tak dokonce i druhý díl. Pro mě je hodně emočně silná, tak snad se vám bude líbit.
Mimochodem, jak by se vám líbilo, kdybych zveřejnila i ta pravidla, na která se hlavně Lina stále odvolává? Mám je sepsaná, byla by to taková malá bonusovka.

Karin si hraje na lingvistku

21. prosince 2016 v 17:05 | Karin |  Deník šílenkyně
Zdravím. Tento článek je poměrně netradiční, protože jsem vlastně nikdy nenapsala, že bych něco podobného chtěla udělat. Má to docela jednoduchý důvod, a to ten, že jsem to sama nevěděla. A pro co že jsem se vlastně rozhodla? No...(chvíle napětí) tak trochu se učím španělsky.

Polibek vypůjčeného času - kapitola XI.

12. prosince 2016 v 20:53 | Karin |  Polibek vypůjčeného času
Mimo kapitolu chci jen říct, že zase nemám moc dobré období, což je takto před Vánoci škoda, chtěla jsem vydávat články, ale asi z toho nic nebude. Alespoň bych mohla vydat jeden příběh, který je laděn zimně a vánočně, jestli bude mít někdo zájem, ale říkám předem, že bude mít něco přes deset kapitol, takže by to vlastně bylo jako nová povídka, a jak asi víte, nedokončených příběhů mám ažaž (no, PVČ je vlastně dokončený a tamoa zimní skoro také, ale do konce PVČ tady na blogu chybí deset kapitol).

Jinak... sakra, tato kapitola byla jedna z nejtěžších věcí, co jsem kdy psala. Navzdory tomu, že jsem od začátku věděla, že se to stane (a mělo to původně ještě horší, ale to jsem prostě naťukat nezvládla), přímo fyzicky mě bolelo to psát. A nebudete z toho moc nadšení. Já ale stejně doufám, že se vám tato kapitola bude líbit, alespoň svým způsobem.